Plumbing, Heating & Air Conditioning/HVAC - Šilumos siurbliai oras oras gree

Nov 28, 2023

Kas yra šilumos siurbliai?

Šilumos siurbliai yra modernus ir inovatyvus būdas šildyti namus ir įvairias patalpas. Jie veikia pagal oro arba žemės šaltinius ir gali tiekti tiek šilumą, tiek ir patalpų aušinimą, todėl yra daugiafunkciniai.

Šilumos siurblių privalumai

 • Didelis efektyvumas - šilumos siurbliai naudoja žemesnę energijos sąnaudą nei tradiciniai šildymo sistemų rūšys, suteikdami taupesnį sprendimą gyventojams ir verslui.
 • Tvarumas ir aplinkosauginis aspektas - šie siurbliai naudoja atsinaujinančią energetiką ir sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą, padėdami apsaugoti mūsų aplinką ir kovoti su klimato kaita.
 • Išsamūs taikymo variantai - šilumos siurbliai yra tinkami gyvenamųjų namų, viešbučių, biurų, prekybos centrų ir daugybės kitų panašių įrenginių šildymui bei aušinimui.
 • Mažos eksploatacinės išlaidos - šilumos siurbliai daugeliu atvejų gali suteikti iki keturių kartų daugiau energijos nei ją suvartoja, todėl jie padeda sutaupyti lėšų, ypač ilgalaikiu perspektyvu.
 • Patogumas ir lengva priežiūra - įrengimas ir naudojimas šilumos siurblių yra paprastas, o šie prietaisai reikalauja minimalios priežiūros, kas palengvina jų vartotojams gyvenimą.
 • Šildymas ir aušinimas viename įrenginyje - šilumos siurbliai gali būti naudojami tiek šilinti, tiek aušinti patalpas, suteikdami visapusišką šilumos valdymo galimybę.

Įrengimo proceso etapai

Įrengiant šilumos siurblį savo namuose ar versle, svarbu laikytis tinkamų etapų ir vadovautis profesionalių specialistų patarimais:

 1. Išsiaiškinti savo poreikius ir atlikti energinį efektyvumo patikrinimą.
 2. Pasirinkti tinkamą šilumos siurblio tipą ir galingumą pagal patalpų dydį ir šildymo/aušinimo poreikius.
 3. Surasti patikimą šilumos siurblių tiekėją ir sumontuoti jį profesionalesnių specialistų.
 4. Atlikti bandomąjį paleidimą ir tinkamai nustatyti šilumos siurblio parametrus.
 5. Suprogramuoti ir reguliuoti šilumos siurblį, atsižvelgiant į pageidaujamą temperatūrą ir šildymo/aušinimo režimus.
 6. Nuolat prižiūrėti ir sureguliuoti sistemą, kad būtų užtikrintas optimalus efektyvumas ir ilgaamžiškumas.

Šilumos siurbliai oras oras gree

Šilumos siurbliai oras oras gree yra viena iš populiariausių šilumos siurblų rūšių. Jie naudoja atmosferą kaip šaltinį ir yra ne tik energiški, bet ir patikimi. Su šilumos siurbliais oras oras gree galima pasiekti optimalų šilumos komfortą ir sutaupyti energijos sąnaudas.

Kodėl rinktis tvarų katilą šilumos siurbliui?

Tvarus Katilas (tvaruskatilas.lt) yra patikimas ir profesionalus partneris, kuris siūlo aukščiausios kokybės šilumos siurblį oras oras gree ir atliks visą proceso komplektaciją bei įrengimą. Mes suprantame, kad šilumos siurblio įsigijimas ir įrengimas yra ilgalaikė investicija, todėl visada siekiame maksimalaus klientų pasitenkinimo. Taip pat teikiame nuolatinę priežiūrą ir remontą, kad užtikrintume optimalų šilumos sistemos veikimą ir ilgaamžiškumą.

Kaip veikia šilumos siurbliai oras oras gree?

Šilumos siurbliai oras oras gree veikia pagal termo-dinaminį būdą, naudodami oro šaltinį. Jie absorbuoja energiją iš ore esančio šilto oro ir perduoda jį šaltą orą atsiurbiai. Tada šaltas oras perduodamas šilumos siurbliui, kuriame šios energijos energija paverčiama energija didinančia temperatūrą. Užbaigus šį procesą, šilta oras tiesiogiai tiekiama į šildomą patalpą, o šaltas oras grąžinamas į atmosferą. Tai efektyvus būdas pasiekti aukštą šilumos komfortą šaltuoju metų laiku ir atvirkščiai, taip pat sumažinant energijos sąnaudas.

Klientų atsiliepimai apie Tvarų Katilą

Mūsų klientai pasitiki Tvariu Katilu dėl mūsų ilgametes patirties, profesionalumo ir kokybės pasiūlytų produktų ir paslaugų. Žemiau pateikiame keletą klientų atsiliepimų:

"Esu tikrai patenkintas Tvaraus Katilo komanda ir jų siūlomais šilumos siurbliais. Mano namai dabar šildo efektyviau ir mano sąskaitos už šildymą žymiai sumažėjo. Ačiū už puikų darbą!" - Jonas

"Rinkomės šilumos siurblį oras oras gree iš Tvaraus Katilo, nes norėjome tiekti šilumą mūsų viešbutyje taupiai ir tvariai. Jie maloniai mus nustebino, sutinkant mūsų poreikius ir įgyvendinant projektą profesionaliai." - Laura

Pasitikėkite Tvariu Katilu ir šilumos siurbliais oras oras gree

Jeigu ieškote patikimo ir efektyvaus šildymo bei aušinimo sprendimo, šilumos siurbliai oras oras gree yra puikus pasirinkimas. Pasitikėkite Tvariu Katilu ir patirkite aukščiausią kokybę, profesionalų aptarnavimą ir ilgalaikį šilumos komforto sprendimą.

Gyvenkite tvariau, taupiau ir žališkiau su šilumos siurbliais oras oras gree ir Tvariu Katilu!